משחקי הרכבה מעץ

משחקי הרכבה

מתוך כלל המשחקים הקיימים, משחקי הרכבה הם כנראה המשחקים היחידים שמהם אנחנו יכולים ללמוד וליהנות בכל גיל. עוד לפני גיל שנה, ילדינו משחקים במגוון רחב של צעצועי הרכבה לילדים, צעצועים שבהם הם נדרשים פשוט להרכיב צורה בסיסית אחת לאחרת, להרכיב צורות, אותיות או דמויות. בגילאים יותר מאוחרים אנחנו עוברים למשחקי פאזלים ברמות שונות של תחכום בהתאם למורכבות הציור, מספר החלקים, הגודל שלהם והמורכבות הצורנית שלהם. פאזלים אלה מלווים אותנו גם עד גילאים מאוחרים במיוחד ואולם כל אלה הם משחקי הרכבה דו ממדיים.

משחקי הרכבה תלת ממדיים

לצד כל אלה, ישנם גם משחקים תלת ממדיים שרובנו מכירים אותם מקיטים להרכבת מטוסים, רכבות, מכוניות וכדומה. ישנם גם משחקים שמעמידים לרשותנו כמות גדולה של רכיבי הרכבה מהם אנחנו יכולים להרכיב כל תצורה או מערכת שעולה בראשנו. ובתוך כל אלה ישנם משחקי הרכבה מעץ, שלהם יש מקום מיוחד בליבנו מהסיבה הפשוטה שמשחקים אלה מתאפיינים לא רק במוטיב ההרכבה, אלא גם במוטיב של תחכום ואסתטיקה. עץ הוא חומר גלם שניתן לעבד אותו בקלות רבה לכל תצורה, בכל גודל וברמת דיוק וחוזק מבני גבוה מאוד. על בסיס עקרונות אלה מיוצרים שלל קיטים להרכבה מעץ, מהם אנו יכולים ליצור החל מפריטים דוממים שיכולים להפוך בקלות לפריט אסתטי לבית וכלה במערכות מורכבות עם חלקים נעים, כמו למשל בורג ארכימדס, מדרגות נעות, מאזניים, מנעול קומבינציה, בליסטראות ועוד.

היופי והתחכום של משחקי הרכבה

אחת הסיבות שמשחקים המבוססים על אלמנט ההרכבה הם כל כך מרתקים עבורנו בכל גיל היא, שמשחקים אלה משלבים אתגר, חשיבה ועיסוק פיזי באמצעות הידיים. השילוב הזה בין שלושת המרכיבים הללו, מצליח איכשהו ליצור אצלנו עניין בכל גיל, במיוחד לאור העובדה שבתום כל משחק אנחנו מקבלים תוצר שלם ומתפקד, שמשקף למעשה את הניצחון שלנו במשחק. משחקי הרכבה לילדים מעניקים לנו דרך נהדרת ללמד את ילדינו עקרונות פיזיקליים, חשיבה מערכתית, עבודת כפיים אמנותית ועוד. למעשה, מדובר בפריטים כל כך מתוחכמים שאנשי מקצוע אוהבים להציג אותם לראווה במשרדיהם כמעין אות לתחכום, יצירתיות וחדשנות. קיטים להרכבה מעץ זמינים כמובן גם ברמת אתגר שמתאימה לילדים וגם ברמת אתגר שיכולה למלא שעות מתות ושקים שלמים של סיפוק אצל מבוגרים בכל גיל.

אצלנו בעתיד פלוס תוכלו למצוא עולם שלם של משחקי הרכבה כאלה, איתם תוכלו לאתגר את הילדים שלכם, להעניק להם שעות מהנות של עניין, אתגר וסיפוק ואפילו ללמד אותם עקרונות של עבודת כפיים אמנותית. בעתיד פלוס תוכלו למצוא גם שלל קיטים להרכבה מעץ, שמתאימים למבוגרים המבקשים אתגרים שכליים ופיזיים חדשים, מהסוג שאפשר לעשות בבית, ביחד או לבד. רוצים לשמוע עוד על הקיטים שלנו?

על כל מגוון המשחקים שלנו תוכלו ללמוד בקטלוג המוצרים של עתיד פלוס.

צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6828028 ונשמח לענות לכל שאלותיכם.